Kilka słów o nas

Dlaczego Over100?

W każdym zakątku Ziemi rosną rośliny, które były wykorzystywane w medycynie lokalnych społeczeństw od tysiącleci. My w Over100 wierzymy, że człowiek zasługuje na ponad 100 lat zdrowia, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć miejsce, w którym najważniejsze dla nas rośliny będą dostępne w bliskiej naturze formie. Nasze zasady są proste: wybieramy tylko te produkty, które są skuteczne, nie tolerujemy chemicznych ulepszaczy i dążymy do ideału na każdej płaszczyźnie działania.

Over100 wyróżnia 5 cech:

  • Jakość
  • Naturalność
  • Troska o środowisko
  • Prostota
  • Innowacje

Jakość

Poszukiwanie produktów najwyższej jakości od zawsze było obsesją założycieli Over100. Zwłaszcza kiedy zwracamy uwagę na to co jemy, nie ma miejsca na półśrodki. W naszej ofercie posiadamy tylko to co sami bez wahania przyjmujemy, od partnerów, którym ufamy.

Chcemy aby nasze produkty pochodziły z oryginalnego regionu i były uprawiane w ich naturalny sposób. Gdy nie jest to możliwe szukamy surowców bioidentycznych, w formie, która jest najlepiej przyswajalna dla naszego organizmu.

Naturalność

Nasze produkty posiadają wiele certyfikatów zaświadczających o braku niepożądanych dodatków. Są wolne od biocydów, toksyn oraz inżynierii genetycznej. W dzisiejszych czasach otacza nas znaczne zanieczyszczenie środowiska oraz wszechobecny stres dlatego chcemy aby nasze produkty pomogły nam się z tego oczyścić.

Wybieramy produkty o określonych właściwościach ekologicznych i najchętniej poszukujemy dzikich upraw aby nasze suplementy były takie jak chciała natura. Oferujemy je w naturalnie sproszkowanej formie lub tam gdzie trzeba poddajemy je delikatnej ekstrakcji.

Troska o środowisko

Jesteśmy małą firmą ale każdy wie, że kropla drąży skałę. Chcemy aby nasze działania przyczyniły się do poprawy klimatu i ograniczenia zanieczyszczenia naszego środowiska. Dlatego stosujemy opakowania, które w 100% można poddać recyklingowi, zarówno produktów jak i przesyłek, które do was wysyłamy.

Musicie nam uwierzyć, że w naszym biurze również kierujemy się tymi zasadami. Proste rzeczy jak gaszenie światła, oszczędzanie wody czy segregowanie śmieci z jednej strony tworzy poczucie dołożenia własnej cegiełki do poprawy sytuacji a z drugiej pozwala zaoszczędzić na rachunkach.

Prostota

Poszukujemy szczerych i godnych zaufania partnerów i sami tacy chcemy być. Aby zdobyć zaufanie nasze produkty posiadają w składzie tylko to co napisane jest na opakowaniu nawet jeśli nie jest to wymagane przez prawo. Prosta uprawa, proste produkty, czyste zdrowie.

Innowacje

Innowacyjność to nasza obietnica. Nasza chęć do osiągnięcia doskonałości to ciągłe poszukiwanie lepszych produktów, lepszych upraw a także do szukania oszczędności. Chcemy oferować jak najwyższą jakość w uczciwej cenie bo wierzymy, że każdy zasługuje na ponad 100 lat zdrowia.

Nasza firma powstała ponieważ poszukiwaliśmy najlepszych produktów na własny użytek a nasza pasja do znajdywania coraz wyższej jakości znajduje odzwierciedlenie w naszej ofercie.

#Over100 na Instagramie

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco
ze wszystkimi nowościami i promocjami!

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Over100 Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Hanasiewicza 19 – Administratora Danych Osobowych (dalej: Over100) w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie od Over100 informacji handlowych w zakresie towarów i usług oferowanych przez Over100 oraz jej partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email lub numer telefonu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl